Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шурма Ростислав

Шурма Ростислав Ігорович

Рік народження: 1983

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради від партії “Опозиційний Блок” 6 номером у списку як член партії.

У 2015 році балотувався до Запорізьких обласної та міської рад першим кандидатом від “Опозиційного Блоку”. Від обох набутих мандатів відмовився за власним бажанням. З того ж року - голова Запорізької регіональної партійної організації “Опозиційного Блоку”. У 2014 році очолив партію “Індустріальна партія”.

У 2010 році був обраний депутатом Донецької обласної ради 6 скликання від “Партії регіонів” 76 номером у списку як член партії. У 4 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Ігоря Шурми, який є його батьком.

З 2012 року - генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь”. Був членом наглядової ради ММК ім. Ілліча, головою наглядової ради заводу “Промет” (Болгарія), членом ради директорів “Метінвест-Траметал” (Італія).

З 2006 року працює у групі “Метінвест”. Очолював управління стратегії, працював фінансовим директором Макіївського металургійного заводу,  фінансовим директором дивізіону сталі та прокату “Метінвест”, заступником директора металургійного дивізіону “Метінвест”.

У 2005-2006 роках працював консультантом у “Boston Consulting Group”. З 2003 до 2005 року був фінансовим менеджером у компанії “Procter and Gamble Eastern Europe”.

Закінчив НаУКМА за спеціальністю “економіка та підприємництво”, КНЕУ за фахом “економічна теорія” та Московську школу управління “Сколково” за програмою “Mini MBA”. Був аспірантом Донецького національного університету.

У 2015 році народний депутат від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Артюшенко звертався до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із депутатським запитом щодо ймовірного підкупу виборців та використання адміністративного ресурсу з боку Шурми та екс-кандидата, а нині - Запорізького міського голови Володимира Буряка.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу