Фото: Негрич Микола

Негрич Микола Михайлович


Негативні характеристики


Опис політика

2019 року на позачергових парламентських виборах балотувався в депутати Верховної Ради України IX скликання від партії “Сила і честь” під номером 16 у партійному списку як безпартійний. Політсила не подолала 5%-й бар’єр, тому жодного мандата в парламенті не отримала.

Доки не запровадили обов’язкове електронне декларування, депутат Київради Микола Негрич приховував свою декларацію, хоча був зобов’язаний подавати її до Київради. Коли ж декларації з’явилися на сайті НАЗК, Рух ЧЕСНО дослідив, що Негричу було що приховувати. Він опинився на другому місці з-поміж депутатів Київради за кількістю нерухомості (за винятком земельних ділянок), задекларувавши 1 будинок, 10 квартир, 3 офіси та 26 інших об’єктів – нежитлових приміщень і машиномісць. А також є одним з найбільших столичних депутатів-лендлордів. Він посів 4-те місце в рейтингу. Ареал земельних ділянок депутата – Черкащина та Прикарпаття. Загальна площа – 10 га.

Негрич є зятем екскерівника ХК “Київміськбуд” Михайла Голиці. Як повідомляли “Наші гроші”, вони бізнес-партнери-забудовники. 

“Українська правда” писала про незаконне будівництво Негрича на Голосіївському проспекті впритул до аварійного будинку. Журналістам, які 2015 року намагалися вести відеозйомку на цьому будівництві, перешкоджали невідомі молодики, забравши в них камеру.

Також “Наші гроші” з посиланням на ухвалу суду 2019 року повідомили про те, що за одержання хабаря затримали працівницю Мін’юсту, котра начебто перекидала гроші партнерам Негрича.

У столичній раді політик зараз є членом постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування. Він став прогульником саме через пропускання засідань цієї комісії.

Депутатом Київради обирався двічі: 2014 року – від “УДАРу”, а 2015-го – від БПП “Солідарність”. У міськраді входить до групи впливу екснардепа Дмитра Андрієвського, який 2019 року балотувався до Верховної Ради в Солом’янському районі м. Києва (округ №222).

На вирішальному голосуванні за збереження Музею на Поштовій площі не голосував, хоча був присутній на засіданні.

Негрич ставив виборцям скриньки, але зробив їх іменними. Такі агітаційні заходи Рух ЧЕСНО розцінює як гречкосійство. Разом із командою Андрієвського за кілька місяців до парламентських виборів 2014 року Негрич, згідно з інформацією із соцмережі, надавав мешканцям району матеріальну допомогу.

2012 року балотувався до парламенту за списком партії Наталії Королевської “Україна – вперед!” – був під непрохідним 55-м номером. Партія не отримала в парламенті жодного місця. Політик тоді був членом партії Королевської та працював директором ТОВ “Агропромбудкапітал”. На цій посаді він перебував із 2004 року. Його зарплата на той час не досягала 9 тис. грн за рік, проте дивідендів і відсотків він отримав на 2,5 млн грн.

Був помічником двох народних депутатів. У Володимира Фалька (Партія регіонів, V скликання) працював на громадських засадах. В Івана Плюща (блок “НУНС”, VI скликання) був оплачуваним помічником.

Політик розпочав свою трудову діяльність із посади головного економіста управління фінансово-кредитних механізмів державної акціонерної компанії “Хліб України” 2003 року. Згодом його перевели на посаду начальника управління державних програм та цінового регулювання.

Освіта: 2003 року закінчив факультет міжнародного права Київського національного університету імені Т. Шевченка, юрист-міжнародник.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

«Житлоінвестбуд» розтендерив мільярд на користь фірм, близьких до свого керівника

  • тендерні махінації: повʼязані організатор і виконавець закупівлі

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні