Фото: Скорик Микола

Скорик Микола Леонідович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 16 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань економічного розвитку.

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Опозиційного Блоку” (№10 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

До кінця 2018 року був головою Одеської обласної організації партії “Опозиційний блок”. Під час розколу в партії офіційно підтримав “Опозиційну платформу “За життя!” та її лідерів Юрія Бойка та Вадима Рабіновича.

У 2015 році балотувався до Одеської обласної та міської ради першим кандидатом від “Опозиційного блоку”. У 2014 році був головою Одеської регіональної організації “Партії розвитку України”. З листопада 2013 року по березень 2014 року — голова Одеської ОДА та Одеської обласної організації “Партії регіонів”.

У 2010-2015 роках був депутатом Одеської обласної ради від “Партії регіонів”. У 2014 після розпаду цієї політичної сили заснував та очолив депутатську групу “Єдність” в обласній раді. Підтримав Сергія Тігіпка під час президентських виборів 2014 року.

З 2010 до 2013 року працював міністром фінансів в уряді Автономної Республіки Крим. У 2006 році балотувався до Верховної Ради від “Партії регіонів” №299 у списку як безпартійний. Того ж року був обраний депутатом Одеської обласної ради за списком тої ж партії, у 2006-2010 роках був головою обласної ради.

У Верховній Раді 6 скликання був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата від “Партії регіонів” Віталія Борта. З березня 2002 року також був помічником-консультантом народного депутата Леоніда Клімова.

З 1994 до 2006 року пройшов шлях від заступника начальника відділу до голови правління Акціонерного комерційного банку “ІМЕКСБАНК” (м.Одеса). До того працював менеджером в СП “Торговий дім “Примор’я”.

Закінчив Одеський Національний Політехнічний Університет за спеціальністю “економіка та управління в машинобудуванні”. Кандидат економічних наук.

Кнопкодав. Прогульник пленарних засідань у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Опозиційна платформа - За життя
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Опозиційний блок

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань бюджету
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань економічного розвитку

Посади Посади

  • 8 листопада 2013 - 3 березня 2014 Голова Одеської обласної державної адміністрації
  • 16 листопада 2010 - 15 листопада 2013 Міністр фінансів Автономної Республіки Крим
  • 15 травня 2006 - 15 листопада 2010 Голова Одеської обласної ради

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

На громадських засадах

Статуси помічника