Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Никорак Ірина

Никорак Ірина Петрівна

Рік народження: 1987

Характеристики політика

 • Прогульництво

Опис політика

25 жовтня 2020 року обрана до Київради за квотою партії. Секретар комісії Київської міської ради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою.

Є бенефіціаром організацій та компаній "ЦЕНТР СУЧАСНОГО КИТАЮ "ТЯНЬСЯ ЛІНК"ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАШ ПАРК ОБОЛОНЬ""НАШ ПАРК ОБОЛОНЬ" та  "СІЛК ЛІНК"

У 2018 році притягувалась до відповідальності за неподання декларації.

У 2017 році не брала участі в голосуванні 54% питань, а також стала прогульницею, пропустивши 40% засідань комісії та 25% сесій. У 2016 році стала прогульницею, пропустивши 27% засідань комісії за рік. Членкиня постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У 2015 році обрана депутаткою Київської міської ради від БПП "Солідарність" на 64 окрузі (Оболонський район).


З 2012 по 2014 роки працювала в девелоперській компанії на посаді юрисконсультки. В 2011 році  працювала у міжнародній юридичній фірмі "Інтегрітес" на посаді юриста у відділі корпоративного права, злиття та поглинання.
Никорак - була помічницею на платній основі народного депутата ВР 8-го скликання від партії "Народний фронт" Олександра Присяжнюка (сина голови КОДА екс-регіонала Анатолія Присяжнюка).

З 2010 по 2011 роки працювала на посаді юрисконсультки в Публічному акціонерному товаристві "Мостобуд".

У 2004 році вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на юридичний факультет, спеціальність правознавство. В 2010 році отримала диплом магістра права з відзнакою за спеціальністю "цивільне право". У 2012 році закінчила економічний факультет Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та отримала диплом спеціаліста у галузі фінансів. У 2015 році отримала диплом магістра державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "політичне та публічне управління".

В жовтні 2015 року отримала диплом магістра бізнес адміністрування в Інституті післядипломної освіти Університету "КРОК" за спеціалізацію "управління бізнес процесами та проектами", а також диплом MBA в “Швейцарській бізнес-школі Montreux”.

Громадська приймальня: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, буд.21, корп. 9 (літера А) (Оболонський район). Телефон: 222-60-11.

Години роботи приймальні: Пн.–Пт. з 10.00 – до 18.00 особистий прийом депутата за попереднім записом.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "Наш парк Оболонь" (ідентифікаційний код 39986275) Керівник: Никорак Ірина Петрівна.

Помічники-консультанти:

 • Деньчук Станіслав Вікторович

 • Кудя Анатолій Анатолійович

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Період не вказано
   Блок Петра Порошенка "Солідарність"

  Робота помічником для:

  Верховна Рада 8, За строковим трудовим договором на постійній основі

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу