Характеристики політика

  • ФАРи: 3
  • Кнопкодавство: 15
  • Гречкосійство
  • Зразкова відвідуваність ВР
    Зразкова відвідуваність ВР

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 191 округом (Хмельницька область). Співголова депутатської групи "За майбутнє". Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

У 2019 році балотувався на посаду Президента України від партії "Відродження" як її член. У червні цього ж року заявив про складання повноважень голови партії та вихід з неї через незгоду з рішенням партії об'єднатись з "Опозиційним блоком" на парламентських виборах.

З 2017 року - співголова депутатської групи у Верховній Раді “Партія “Відродження”. З 2015 року - голова партії “Відродження”. Народний депутат 8 скликання. Обраний за округом № 191 (Хмельницька область), самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради з питань Регламенту та організації роботи ВРУ.

У 2012 обирався депутатом Верховної Ради 7 скликання за тим же округом як самовисуванець, увійшов до складу фракції “Партії Регіонів”. У 2014 році вийшов з фракції та з іншими депутатами заснував парламентську групу “Суверенна Європейська Україна”.

З 2011 по 2012 рік — керівник організаційно-розпорядчого департаменту Держмитслужби. З 2010 по 2011 рік перебуває на посаді заступника голови Державної митної служби України комуніста Ігоря Калєтніка.

З липня 2008 до квітня 2009 року був заступником лідера партії “Єдиний центр”, ініціатива створення якої належала голові адміністрації президента ЮщенкаВіктору Балозі. З вересня 2007 року обіймає посаду в. о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації, а з грудня 2007 і до лютого 2010 року стає губернатором Дніпропетровської області. З вересня 2006 року по вересень 2007 рік працював заступником Голови Секретаріату Президента України Віктора Балоги.

З вересня 2005 року до 2006 року був міністром транспорту і зв'язку України. З 2000 до 2005 року працював у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. За цей час обіймав посади керівника центру інформаційних ресурсів департаменту внутрішньої політики, заступника директора департаменту зв'язків з Верховною Радою України, начальника управління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій Секретаріату Кабінету міністрів України.

До того працював юридичним радником, а також на різних керівних посадах у комерційних підприємствах. Закінчив НЮА ім.Ярослава Мудрого за фахом “правознавство” та КПІ, отримавши кваліфікацію “аналітик комп’ютерних систем”.

Кнопкодав, у 2012 році не надав Руху ЧЕСНО свою біографію, приховав список помічників-консультантів та депутатських приймалень. Станом на 2013 рік суміщав депутатський мандат із підприємницькою діяльністю. Голосував за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року.

Не прокоментував походження коштів на заставу у ЦВК.

Офіційна передвиборча програма кандидата.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування
    Обрано
  • 2019
    Президент України 2019: Відродження
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: самовисування
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 20 лютого 2014 — 27 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 20 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Група "За майбутнє"
  • 29 серпня 2019 — ...
    Група "За майбутнє"
  • Верховна Рада 8
  • 17 червня 2015 — 29 серпня 2019
    Група "Партія "Відродження"
  • 6 березня 2015 — 17 червня 2015
    Група "Відродження"
  • 16 січня 2015 — 5 березня 2015
    Група "Економічний розвиток"
  • 27 листопада 2014 — 16 січня 2015
    Група "Воля народу"
  • Верховна Рада 7
  • 27 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Суверенна європейська Україна"

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань транспорту та інфраструктури
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Кнопкодавство

Дивитись усі 15
20 грудня 2018
Законопроект 9425
20 грудня 2018
Законопроект 9425
20 грудня 2018
Законопроект 9355-3
20 листопада 2018
Законопроект 7266-1
21 червня 2018
7 червня 2018
Законопроект 7322
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 79,5%
прогули 20,5%
Останнє оновлення: 19 лютого 2019

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 26 травня 2010 — 23 березня 2011
    Заступник Голови Державної митної служби України
  • 15 грудня 2007 — 4 лютого 2010
    Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  • 15 вересня 2007 — 15 грудня 2007
    В.о голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  • 15 вересня 2006 — 15 вересня 2007
    Заступник голови Секретаріату Президента України
  • 28 вересня 2005 — 4 серпня 2006
    міністр транспорту та зв'язку

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Нардепи-мажоритарники з Хмельниччини не відобразили всіх витрат у виборчих звітах або не подали їх

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Фірма, співзасновником якої є нардеп Віктор Бондар, розпочали будіництво багатоповерхівки в центрі Києва на прострочених дозволах

  • нецільове використання земельних ресурсів махінації з природними ресурсами
  • передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури махінації з природними ресурсами

Несумісність депутатського мандата з іншими видами діяльності: Біловол, Бондар, Герега та ін.

  • порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності владні зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу