Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Дубіль Валерій

Дубіль Валерій Олександрович

Рік народження: 1973

Характеристики політика

  • ФАРи: 5
  • Прогульництво
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2022 році підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій. 

2 липня 2020 року відносно Валерія Дубіля було порушено кримінальне провадження за ч.3 ст.209 КК України — легалізація (відмивання) доходів в особливо великому розмірі. Мова йде про доходи, отриманих внаслідок незаконного переоформлення корпоративних прав агрохолдингу: агрохолдинг ТОВ "Промстройінновація" вартістю понад 300 млн грн придбано рейдерами всього за 11 млн грн. та незаконно переоформлено на компанію, яка належить Валерію Дубілю.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 10 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

7 березня 2019 генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Дубіль організував, за участі російських політтехнологів, мережу агітаторів і планував підкупити виборців, а також кандидата Юрія Тимошенко для перемоги Юлії Тимошенко на президентських виборах.

З січня 2019 року - заступник голови ВО “Батьківщина”. Також є членом Президії Політради та головою Чернігівської обласної партійної організації.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у червні 2014 році від ВО “Батьківщина” (№19 у списку), набув повноважень у червні 2015 року. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У 2015 році балотувався до Чернігівської обласної ради від ВО “Батьківщина” як перший кандидат.

У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання за округом № 205 (м.Чернігів) від ВО “Батьківщина”.

З 2008 до 2012 року — народний депутат України 6 скликання від БЮТ (№ 174 у списку), був членом УСДП.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради під номером 279 у списку БЮТ, був членом ВО “Батьківщина”.

З 2006 до 2008 року – депутат Дніпровської районної ради у м. Києві.

У 2002 році балотувався до Верховної Ради від Партії реабілітації народу України за 210 округом (Чернігівська область), був членом партії.  

З 1998 до 2002 був депутатом Прилуцької міської ради.

До політичної діяльності був приватним підприємцем, заступником директора з будівництва та архітектури ТОВ “Ринок-1”, з 1992 до 2002 року працював фельдшером приймального відділення у Прилуцькій центральній міській лікарні.

Закінчив КНЕУ за спеціальністю “економіка та підприємництво”, Прилуцьке медичне училище за фахом “фельдшер-акушер”.

ГречкосійПрогульник засідань Верховної Ради 8 скликання. Фігурант антикорупційного розслідування – не задекларував свій бізнес у 2014 році. У 2019 році фігурував у кримінальній справі за фактом підкупу виборців, яку відкрило СБУ.

Освіта

  • Освіта
    Освітній рівень: освіта вища

    Балотування

    Фракції

    • Верховна Рада 9
    • 29 серпня 2019 — ...
      ВО "Батьківщина"
    • Верховна Рада 8
    • 17 червня 2015 — 29 серпня 2019
      ВО "Батьківщина"
    • Верховна Рада 7
    • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
      ВО "Батьківщина"
    • Верховна Рада 6
    • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
      Блок Юлії Тимошенко

    Міжфракційні обʼєднання

    Комітети

    • Верховна Рада 9
    • 29 серпня 2019 — ...
      Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування
    • Верховна Рада 7
    • 4 серпня 2008 — 3 березня 2011
      Комітет з питань податкової та митної політики
    • 3 березня 2011 — 12 грудня 2012
      Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики
    • Період не вказано
      Комітет з питань бюджету

    Помічники

    Верховна Рада 8

    Посади у партіях

    • Період не вказано
      Член Президії Політичної ради партії БАТЬКІВЩИНА
    • Період не вказано
      Член Політичної Ради Партії БАТЬКІВЩИНА
    • Період не вказано
      Заступник Голови партії БАТЬКІВЩИНА

    Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

    Дізнатися більше

    Дубіль Валерій та Олег авер'янов не задекларували агробізнес

    • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

    54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

    • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання
    У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

    Голосування у Верховній Раді 9

    У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

    Промови у Верховній Раді 9

    Дивитись більше про політика в інших джерелах

    Декларації
    Посіпаки
    Посіпаки-2
    Реєстр національних публічних діячів
    Гарна Хата
    Вони голосують для тебе
    Серпом по рейтингу