Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Байчас Владислав

Байчас Владислав Михайлович

Рік народження: 1970

Характеристики політика

  • ФАРи: 1

Опис політика

Байчас став кандидатом на посаду Бориспільського міського голови на повторних виборах у 2021 році. Однак балотується як самовисуванець. Чотири політсили “Слуга народу”, “Батьківщина”, “Наш край” та ОПЗЖ підписали меморандум про підтримку єдиного кандидата, яким і став Байчас.

У листопаді 2020 року Байчас був обраний секретарем Бориспільської міськради. Виконує обов’язки міського голови після загибелі від COVID-19 попередньо обраного Анатолія Федорчука.

На місцевих виборах 2020 року балотувався в мери Борисполя від партії “Слуга народу”. Посів третє місце з результатом 9,75%.

Раніше Байчас балотувався та був обраний до Бориспільської райради. У 2010 році від "Партії регіонів". Тоді ж він очолив і районний партійний осередок та став головою райради. 22 січня 2014 року Байчас отримав нагороду від тодішнього ще президента Віктора Януковича “За заслуги” ІІІ ступеня.

Після подій на Майдані, в кінці лютого 2014 року, Байчас подав у відставку. Але у 2015 виборці його знову обрали але вже від БПП “Солідарності” і він знову став головувати у райраді.

З 2007 по 2010 рік Байчас був помічником-консультантом а громадських засадах нардепа  від БЮТ Сергія Міщенка та, за інформацією “Наші гроші” є його кумом.

Журналісти “Наших грошей” встановили, що на голову Бориспільської райради Байчаса та його найближчих родичів зареєстровано 26 га землі, ще 43 га належить їм на праві користування. 

Також прізвище Байчаса стало відомим через скандальне ДТП 2010 року за участю його 18-річного сина, на той час студента юридичного факультету КНУ ім. Шевченка, Дмитра. Внаслідок подій постраждала жінка - водій другої машини-учасниці ДТП. Наразі син Байчаса працює у столичній прокуратурі та був прокурором у справі екснардепа Мустафи Найєма

Байчас є фігурантом журналістського антикорупційного розслідування щодо тендерних махінацій та контролю парковок аеропорту “Бориспіль”. 

Балотування

Робота помічником для:

Верховна Рада 6, На громадських засадах

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Міщенко контролює найближчі парковки "Борисполя"

  • необґрунтоване проведення закупівлі "в одного учасника" тендерні махінації

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу