Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Чубирко Іван

Чубирко Іван Іванович

Закарпатська обласна рада 8-го скликання: ОПЗЖ — список №1, округ 1. Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Рік народження: 1973

Характеристики політика

 • ФАРи: 1

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради від партії “Опозиційна платформа - За Життя” 38 номером у списку як член партії.

На виборах Президента України у 2019 році був довіреною особою кандидата Юрія Бойка у ТВО №69 (Закарпатська область). Голова територіальної ради Громадського руху “Український вибір - Право народу” в Закарпатській області, член політвиконкому руху. З 2017 року - голова Закарпатської обласної організації партії “За Життя!”, а згодом та на даний момент - “Опозиційної платформи - За Життя”.

У 2015 році був обраний депутатом Закарпатської обласної ради від партії “Відродження” за 25 округом (м.Мукачево) як безпартійний. Входить до однойменної фракції. Того ж року балотувався на посаду Мукачівського міського голови від партії “Відродження”

У 2013 році на проміжних виборах балотувався до Закарпатської обласної ради за 5 округом (м.Мукачево) від “Партії регіонів”. У 2010 році був обраний депутатом Мукачівської міської ради 6 скликання від “Партії регіонів” за 9 округом як член партії. Був депутатом Мукачівської ради 4 скликання (2002-2006 роки).

У 8 скликанні Верховної Ради - помічник-консультант на громадських засадах народного депутата Василя Німченка, у 7 скликанні виконував аналогічну роль у народного депутата Нестора Шуфрича.

Нині – заступник директора ТОВ “Ресурс–Інвест–Сервіс”. З 2005 до 2006 року – помічник-консультант секретаря Закарпатського обкому СДПУ(о). У 2003-2005 роках був радником голови Закарпатської ОДА.

З 2001 до 2003 року працював заступником директора СП “Експрес-Трукс” у місті Ужгороді. 1992-1995 роки - керівник секції з карате при Мукачівському будинку офіцерів.

Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю “фінанси”, Ужгородський комерційний технікум за фахом “облік та аудит” та Мукачівське СПТУ №3, де отримав кваліфікацію “слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів 4-го розряду”.

ЗМІ писали, що Чубирко мав судимість за хуліганство, насильство по відношенню до державного діяча, викрадення документів та хабарництво.

Фігурант антикорупційних розслідувань.

Балотування

 • 2020
  список №1, округ 1
  Закарпатська обласна рада 8-го скликання: ОПЗЖ — список №1, округ 1
  Обрано
 • 2019
  список №38
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ОПЗЖ — список №38
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка 25
  Закарпатська обласна рада 6-го скликання: ВІДРОДЖЕННЯ — мажоритарка 25
  Обрано
 • 2010
  мажоритарка
  Мукачівська міська рада 6-го скликання: ПР — мажоритарка
  Обрано
 • 2002
  Мукачівська міська рада 4-го скликання
  Обрано

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах

Посади у партіях

 • Період не вказано
  Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу