Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Чубирко Іван

Чубирко Іван Іванович

Рік народження: 1973

Характеристики політика

 • ФАРи: 1

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради від партії “Опозиційна платформа - За Життя” 38 номером у списку як член партії.

На виборах Президента України у 2019 році був довіреною особою кандидата Юрія Бойка у ТВО №69 (Закарпатська область). Голова територіальної ради Громадського руху “Український вибір - Право народу” в Закарпатській області, член політвиконкому руху. З 2017 року - голова Закарпатської обласної організації партії “За Життя!”, а згодом та на даний момент - “Опозиційної платформи - За Життя”.

У 2015 році був обраний депутатом Закарпатської обласної ради від партії “Відродження” за 25 округом (м.Мукачево) як безпартійний. Входить до однойменної фракції. Того ж року балотувався на посаду Мукачівського міського голови від партії “Відродження”

У 2013 році на проміжних виборах балотувався до Закарпатської обласної ради за 5 округом (м.Мукачево) від “Партії регіонів”. У 2010 році був обраний депутатом Мукачівської міської ради 6 скликання від “Партії регіонів” за 9 округом як член партії. Був депутатом Мукачівської ради 4 скликання (2002-2006 роки).

У 8 скликанні Верховної Ради - помічник-консультант на громадських засадах народного депутата Василя Німченка, у 7 скликанні виконував аналогічну роль у народного депутата Нестора Шуфрича.

Нині – заступник директора ТОВ “Ресурс–Інвест–Сервіс”. З 2005 до 2006 року – помічник-консультант секретаря Закарпатського обкому СДПУ(о). У 2003-2005 роках був радником голови Закарпатської ОДА.

З 2001 до 2003 року працював заступником директора СП “Експрес-Трукс” у місті Ужгороді. 1992-1995 роки - керівник секції з карате при Мукачівському будинку офіцерів.

Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю “фінанси”, Ужгородський комерційний технікум за фахом “облік та аудит” та Мукачівське СПТУ №3, де отримав кваліфікацію “слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів 4-го розряду”.

ЗМІ писали, що Чубирко мав судимість за хуліганство, насильство по відношенню до державного діяча, викрадення документів та хабарництво.

Фігурант антикорупційних розслідувань.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Робота помічником для:

  Верховна Рада 8, На громадських засадах

  Посади у партіях

  • Період не вказано
   Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

  Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

  Дізнатися більше

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу